Žiemos SPA pasiūlymas „Cinamoninė pasaka“

Pratęsiame rudens sezono pasiūlymą dėl esančio karantino, kad tik atsidarius vis dar galėtumėte pasimėgautis East Island SPA centruose obuolių ir cinamono aromatais. Mėgaukitės jaukia aplinka, bei tonizuojančiomis ir organizmą stiprinančiomis procedūromis!

 

SPA rinkinį sudaro:

  1. Tonizuojantis viso kūno šveitimas su cinamonu / 20 min.

Cinamonas yra vienas iš seniausiai paplitusių tonizuojančių augalų, jo žievės eterinis aliejus pasižymi šildančiomis, kraujotaką skatinančiomis savybėmis. Būdamas puikus antiseptikas, cinamonas didina odos atsparumą, mažina uždegimų simptomus, dezinfekuoja. Viso kūno šveitimas pašalins suragėjusį odos sluosknį, oda taps švelnesnė ir sveikesnė.

  1. Viso kūno masažas su odą švelninančiu obuolių masažiniu kremu / 45 min.

Ataplaiduojantis viso kūno masažas padės nurimti ne tik kūnui, bet ir protui. Masažo lengvi sukamieji bei spaudžiamieji judesiai aktyvins kraujotaką, bei padės atsipalaiduoti įsitempusius raumenis. Masažas bus atliekamas su obuolių masažiniu kremu, kuris dėl savyje turimų naudingų savybių, masažą pavers dar malonesniu. Obuolių sultyse yra gausu vitamino C, kuris stimuliuoja kolageno gamybą ir veikia kaip antioksidantas, o B grupės vitaminai atgaivina odą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Oboliuose esantys peptidai padeda iš odos pašalinti toksinus.

  1. Drėkinanti obuolių kaukė kūnui / 5 min.

Po masažo bus atliekamas įvyniojimas, kad masažo metu naudojamą obuolių masažinę kaukę oda įsisavintų kuo geriau. Siekiant maksimalaus rezultato, pasibaigus SPA procedūrai, masažinio kremo nenuplaukite.

  1. Galvos masažas / 15 min.

Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir aktyvina galvoje esančius nervus. Jis stimuliuoja galvos odą, pagreitindamas kraujotaką galvoje ir taip skatindamas plaukų augimą, plaukų šaknis. Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.

Jei norite įsigyti Žiemos SPA pasiūlymą DVIEMS spauskite čia. 

 

Nuo 2021 m. vasario mėn. pasiūlymu bus galima pasinaudoti ir East Island SPA centre KLAIPĖDOJE

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 61 € 85
Įsigyk SPA procedūrą
61 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink