Sezoninis PAVASARIO SPA pasiūlymas!

 

 

Pavasario užuomazgas galite atrasti ir pajusti mūsų SPA centruose!

 

Šio sezono SPA rinkinį sudaro:

Viso kūno šveitimas su atstatomuoju ir kūno odą valančiu šveitikliu / 20 min

Kūno šveitimas puikiai tinka ne tik norint atnaujinti kūno odą, bet ir tinkamai ją paruošti prieš bet kurį masažą. Šveitimas puikiai išvalo, atgaivina bei ramina kūno odą.

Viso kūno aromaterapinis masažas su odą drėkinančiu beržų losjonu / 50 min 

Tai visus kūno raumenis nuraminantis, atpalaiduojantis bei emocinę įtampą sumažinantis masažas su beržų pumpurų losjonu.

Beržų pumpurai – tai pavasario ir atgimimo jėgos šaltinis. Beržo pumpuruose yra eterinio aliejaus, kurio sudėtyje yra betuloretininės rūgšties butilo esterio. Beržų pumpuruose yra flavonoidų, eterinio aliejaus, dervų, vitamino C, cukraus, saponinų, organinių rūgščių, mikrobus naikinančių medžiagų. Pumpurai turi baktericidinių, skausmą malšinančių, uždegimą gydančių medžiagų. Beržų pupurų komponentai – tai puiki odą drėkinanti medžiaga, kuri mažina patinimą ir įtampą. Ji taip pat papildyta vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, alkoloidais ir nepakeičiamomis nesočiosiomis riebalų rūgštimis, todėl bus ilgiau išsaugomas reikiamas odos drėgmės lygis, ji bus gyvybinga ir sveikai spindės. Šviežias beržo pumpurų ir tošies aromatas sukurs miško energijos ir medžio jėgos jausmą, Beržų pumpurų losjonuose yra aukso dulkių, suteikiančių kosmetikai švytėjimą.

Veido arba galvos masažas pasirinktinai / 15 min 

SPA ritualą užbaigsite su veido arba galvos masažu pasirinktinai. Galėsite nuspręsti patys, ko Jums norisi labiausiai. Galvos masažas padeda dar labiau atsipalaiduoti, gerina kraujotaką bei sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos. Tačiau, jei siekiate, kad Jūsų veido oda būtų elastinga, skaisti ir stangri – rinkitės veido masažą. Jo metu geriau pasišalina toksinai, apsivalo ląstelės, o audiniai geriau aprūpinami deguonimi.

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 61 € 85
Įsigyk SPA procedūrą
61 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink