Sezoninis SPA pasiūlymas „Vasaros malonumai“

Sezoninis vasaros SPA ritualas atgaivins jūsų kūną, pamalonins jūros gaivos dvelksmu bei vasariškai romantišku bijūnų aromatu. Tai puiki pasilepinimo dovana sau, mylimam žmogui ar porai.

 

SPA rinkinį sudaro:

Gaivinanti vonelė pėdoms su jūros druska | 10 min.

Vasarą jūsų pėdoms reikia dar daugiau priežiūros – mes tuo pasirūpinsime. Vonelė pėdoms greitai išblaškys nuovargį, jūros druska padės pašalinti skysčių perteklių iš jūsų odos ląstelių, todėl ne tik puikiai atgaivinsite pėdas, bet ir sumažinsite jų patinimą.

Viso kūno šveitimas su jūros gaivos šveitikliu | 25 min.

Viso kūno šveitimas paruoš jūsų kūną masažui, oda taps švaresnė, minkštesnė, skaistesnė. Jūros gaivos šveitiklis ne tik primins malonų jūros dvelksmą, bet ir atgaivins jūsų odą, suteiks energijos. Šveitiklio sudėtyje esantys augalinės kilmės (jūros dumblių) baltymai, vitaminas A, B12 pasižymi puikiomis valančiomis savybėmis, migdolų aliejus drėkina, maitina, minkština odą, o sveikieji riebalai padeda išlaikyti odos lygumą.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su bijūnų aliejumi | 50 min.

Po kūno šveitimo jūsų laukia atpalaiduojantis viso kūno masažas su bijūnų aliejumi, kuris padės atsipalaiduoti, nuraminti įsitempusį kūną, aromatas leis pasijusti romantiškame vasaros sode.  Bijūnų žiedų aliejus atgaivina odą, stimuliuoja joje atsistatymo procesus, pagerina kraujotaką ir subalansuoja optimalų drėgmės lygį. Gydomosios ir drėkinančios bijūnų žiedlapių savybės puikiai pasirūpina ir saulėje nudegusia oda – sudrėkina ir nuramina dehidratuotą odą, skatina ląstelių atsinaujinimą.

 

Po procedūrų kviesime pasimėgauti puodeliu arbatos SPA poilsio zonoje.

Galite rinktis ir pasiūlymą DVIEM asmenims – spauskite čia.

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 69 € 85
Įsigyk SPA procedūrą
69 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose

Parašykite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Druskininkuose
Rašyk
Skambink