Celiulito šalinimo programa

Šiltąjį metų sezoną kviečiame pasitikti su dailiomis kūno linijoms. Kad rezultatai būtų matomi, rekomenduojame rinktis procedūrų programą, kurioje visos procedūros yra skirtos celiulito mažinimui.

 

CELIULITO ŠALINIMO PROGAMĄ SUDARO:

1 APSILANKYMAS

Medaus ir kavos šveitimas / 30 min.

Hemolimfodrenažinis masažas / 60 min. Masažas yra atliekamas lėtais, giliais ir ilgais judesiais limfos tekėjimo kryptimis, padeda suaktyvinti šio skysčio cirkuliaciją. Teigiamas masažo poveikis yra jaučiamas visame organizme. Limfodrenažinis masažas efektyviai paspartina susikaupusių toksinų pašalinimą bei padidina viso organizmo tonusą. Dėl šios priežasties suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai bei gražėja oda, mažėja apimtys, pamažu nyksta celiulitas.

Detoksikuojantis-liekninanti kūno įvyniojimas / 30 min.

2 APSILANKYMAS

Anticeliulitinis masažas su anticeliulitiniu geliu / 60 min.  Anticeliulitinio masažo metu sukeliamas laikinas audinių spaudimas, dėl ko ėmęs gausiai srovenanti kraujas padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių. Stipriais, giliais sukamaisiais judesiais aktyvinama kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis bei toksinai, palaikoma sklandi limfinės sistemos veikla, reguliuojama skysčių cirkuliaciją. Anticeliulitinis masažas nėra skausmingas. Procedūros metu celiulito pažeisti audiniai nėra traumuojami, o tik normalizuojamos jų funkcijos. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys. Efektyvesniam rezultatui anticeliulitinis masažas yra atliekamas su anticeliulitiniu geliu, kuriame esantys migdolų ir jojobos aliejai minkština, maitina, drėkina odą. Vitaminas E padeda atitolinti senėjimo procesus, o Omega-9 – padeda palaikyti normalų kraujagyslių sienelių elastingumą, saugo odą nuo išsausėjimo. Gelyje esančios veikliosios medžiagos bei eteriniai aliejai stangrina odą, palaiko jos tonusą ir skatina sveiką riebalinių liaukų veiklą, efektyviai kovodamos prieš celiulitą. Antiseptinės medžiagos atjaunina odą ir suteikia jai sveiką atspalvį. Atstatydamas elastino ir kolageno kiekį odoje kovoja su odos senėjimo procesais, lygina odos paviršių ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

3 APSILANKYMAS

Drenuojanti ARBA stangrinanti kūno programa su Skeyndor dronų technologija / 60 min. Pagal Jūsų odos problemą Jums bus atliekama drenuojanti arba stangrinanti procedūra. Skeyndor kūno programą su dronų technologija sudaro glyco 30 (cheminis pylingas), dronų koncentratas ir kūno įvyniojimas. Ką reiškia dronų technologija kosmetikoje? Tai pati pažangiausia aktyvių ingridientų pernešimo sistema. Kapsulės su navigacijos sistema nunešančios aktyvius ingridientus tiesiai į numatytą ląstelę. Tikslingas ląstelių pasirinkimas didina efektyvumą lyginant su kitomis sistemomis.

4 APSILANKYMAS

Liekninantis masažas su medumi / 75 min. Šio masažo metu yra naudojamos kelios technikos: plekšnojama ir aktyviai bei stipriai glostoma, taip pat naudojami tempimo judesiai. Masažas atliekamas su natūraliu medumi. Atiduodamas savo biologiškai aktyvias medžiagas, jis absorbuoja toksinus ir padeda juos greitai pasišalinti iš organizmo. Medaus masažas atstoja viso kūno šveitimą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis, pagerėja savijauta, organizmas pasidaro atsparesnis įvairioms ligoms. Masažo metu naudojami judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Taip pat šis masažas yra rekomenduojamas norint padalinti kūno formas.

5 APSILANKYMAS

Drenuojanti ARBA stangrinanti kūno programa su Skeyndor dronų technologija / 60 min.

 

Visos programos kaina 289 Eur

  • Įsigijus šią programą taikome 25% nuolaidą SKEYNDOR remodeliuojančiam kūno geliui
  • Rekomenduojama programos trukmė 14 d.
  • Tik € 289 € 375
Įsigyk SPA procedūrą
289 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink