SKEYNDOR dovanų rinkiniams -40%!

Mėgaukitės dovanomis sau ar savo artimai draugei už kaip niekada patrauklią kainą. Visuose East Island SPA centruose visiems SKEYNDOR dovanų rinkiniams -40% nuolaida!

Corrective, Eternal, Global Lift, Power C+, Power Hyaluronic linijų dovanų rinkiniuose rasite keletą veido priežiūros produktų, kuriuos įsigijus odos keliamus rūpesčius kuriam laikui galėsite pamiršti.

____

Power C+ – gyvybingumo bei skaistumo netekusiai ir per anksti senti pradėjusiai odai.

Šios malonios naudoti odos priežiūros priemonės saugo odą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Daro odą švelnią bei gaivią ir gerina jos būklę. Sudėtyje esanti veiklioji medžiaga Nikkol VC-IP, ypač gerai absorbuojamas vitaminas C spartina ląstelių medžiagų apykaitą, o granatų ekstraktas pasižymi plataus spektro antioksidaciniu poveikiu.

 

Power Hyaluronic – dehidratuotai odai ir/arba odai, turinčiai smulkių dehidratacijos raukšlelių.

Hialurono rūgštis + Akvoporinių aktivatorius. Power Hialuronic priemonės pagerina odos hidrodinamines funkcijas dėl skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekulių ir akvaporinių aktivatorių. Subalansuojamas odos drėkinimas.

 

Global Lift – bradžiai stangrumo netekusiai ir dėl suglebimo susiraukšlėjusiai bei fotosenėjimo paveiktai odai.

Visiškai naujos ir iš vidaus odos ląsteles veikiančios stangrinamosios priemonės, leidžiančios naujau pažvelgti į kosmetinį odos stangrinimą. Naujosios odos priežiūros priemonės ypač veiksmingai kovoja su jos senėjimo požymiais, spartindamos sulėtėjusią ląstelių medžiagų apykaitą.

 

Eternal – senstančiai odai.

Tai pirmosios odos priežiūros priemonės, kuriose yra augalinės kilmės kamieninių ląstelių, užtikrinančių ilgalaikį odą nuo senėjimo saugantį poveikį. Šios priemonės spartina kamieninių epidermio ląstelių dalijimąsi ir skatina gyvybiškai svarbios odą sudarančios medžiagos sintezę – taip padeda atkurti su amžiumi sumažėjusį odos putlumą lemiantį tankį.

 

Corrective – brandžiai, gilių ir mimikos raukšlių turinčiai odai.

Brandžios odos priežiūros priemonės Corrective – veiksmingas estetinių medicinos procedūrų pakaitalas – šalina gilumines raukšles, atkuria odos stangrumą ir grąžina jaunatvišką veido išvaizdą. Šių priemonių sudėtyje yra 9 veikliosios medžiagos, tarp jų – peptidai, kurių poveikis panašus į botokso, angių nuodai ir hialurono rūgšties užpildas.

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink