UNIQCURE ampulėms -10% nuolaida!

Jei reikia išspręsti problemą ar sustiprinti kasdienę odos priežiūrą, o gal pasiruošti svarbiai dienai – iš 8 Uniqcure ampulių kiekviena ras sau tnkamiausią! Visą spalio mėnesį UNIQCURE ampulėms taikome -10% nuolaida!

SKEYNDOR UNIQCURE PRIEŠ RAUKŠLINIS KONCENTRATAS

Intensyvus prieš raukšlinis koncentratas. Įkvėptas estetinės medicinos. Sinerginis trijų stiprių ingridientų poveikis turintis momentinį bei ilgai išliekantį poveikį. Odai turinčiai raukšlių kaktoje ir apie akis bei mimikos raukšlių. Tinka intensyviai priežiūrai ar kaip alternatyva botokso injekcijoms.

SKEYNDOR UNIQCURE ATNAUJINANTIS ŠVEIČIAMASIS KONCENTRATAS

Nenuplaunamas koncentratas su 15% rūgščių. Koncentruotas, odą eksfoliuojantis serumas įkvėptas estetinės medicinos. 3 rūgščių (AHA, PHA, PCA) derinys. Skirtas skaistinti papilkėjusią odą, minkštinti storą odą, švelninti poras bei aknės žymes.

SKEYNDOR UNIQCURE INTENSYVIAI DRĖKINANTIS KONCENTRATAS

Nuolatinis intensyvus drėkinimas. Tiesiogiai papildo odą drėgme (Natūralus Drėkinamasis Faktorius), terminiu vandeniu ir acetylglucosaminu, hialurono rūgšties prekursorium. Sausai ir dehidratuotai odai. Rekomenduojama keliaujant bei keičiantis klimatui.

SKEYNDOR UNIQCURE KONCENTRATAS NUO PIGMENTINIŲ DĖMIŲ

Odos spalvą korguojantis koncentratas. Slopina melanino gamybą ir paskirstymą. Stabdo senėjimo pigmento gamybą. Odai turinčiai vidutinio intensyvumo pigmentines dėmes, tamsiai ir pageltusiai odai. Atkuria porcelianinės odos įvaizdį.

SKEYNDOR UNIQCURE SKAISTINAMASIS KONCENTRATAS

Antioksidantis koncentratas su 10% stabilizuoto vitamino C derivatu. Ypač stiprus antioksidantas. Intensyvus odos švytėjimas. Papailkėjusiai, pavargusiai, švelniai pigmentuotai ar senstančiai odai. Odai turinčiai vidutinio intensyvumo pigmentines dėmes, tamsiai ir pageltusiai odai.

SKEYNDOR UNIQCURE SOS ATKURIAMASIS KONCENTRATAS 

Odą gelbstintis koncentratas su raminančiu efektu. Mažina odos hipersensityvumą bei nuolatinį odos sudirgimą blokuojant sudirgimą keliančius mediatorius. Ypač jautriai, dirgliai odai turinčiai atopinio dermatito ar kuperozės simptomus. Tinka naudoti po lazerio, pylingo ar kitų aktyvių procedūrų.

SKEYNDOR UNIQCURE STANGRINAMASIS KONCENTRATAS

Akimirksniu odą patempiantis koncentratas. Stiprus stangrinamasis poveikis. Akimirksniu gražina odą. Glembančiai odai su nuovargio žymėmis. Padeda sukurti vientisą ir ilgai išliekantį makiažą.

SKEYNDOR UNIQCURE UŽPILDANTIS KONCENTRATAS

Užpildantis koncentratas atkuriantis veido kontūrus. Stimuliuoja, užpildo ir atjaunina odą iš vidaus. Atkuria odos putlumą bei veido kontūrus. Plonai ir glembančiai odai. Mažina vertikalias raukšles ant veido ir kaklo.

 

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink