SPA programa su VR akiniais „Pabėgimas į ramybės salą“ (Kaunas)

Atsipalaiduokite, leiskite sau trumpam palikti pasaulį už nugaros ir pasinerkite į trumpas atostogas egzotinėse vietovėse. Ne tik mėgausitės vaizdu, bet taip pat ir atpalaiduojanti SPA muzika, kuri neleis pašaliniams garsams trukdyti Jūsų SPA poilsio!

Moksliškai įrodyta, kad virtualioje realybėje galime patirti tokias pačias emocijas, kaip ir realiame gyvenime. O ar žinojote, kad VR jau dabar yra plačiai naudojama ne tik greitesniam, efektyvesniam kūno atsipalaidavimui, bet ir streso mažinimui?

Norime dovanoti Jums galimybę išmėginti, todėl specialiai sukūrėme šią SPA programas kartu su virtualios realybės akiniais:

 

SPA programa „Pabėgimas į ramybės salą“

Taškinis pėdų ir blauzdų masažas – 15 min.

(Pėdų ir blauzdų masažas yra atliekamas su Virtualios realybės akiniais ir garsą izoliuojančiomis ausinėmis, mėgaujantis atpalaiduojančiais vaizdais ir išbandant virtualią meditaciją)

Viso kūno šveitimas, kuris šalina negyvąsias odos ląsteles ir taip sušvelninantis bei suminkštinantis viso kūno odą – 15 min.

Pečių juostos, nugaros ir sprando, kuris nuramina įsitempusius raumenis. Masažo metu dėmesys yra skiriamas visoms kūno vietoms ir raumenų grupėms – 45 min.

(Kūno šveitimas ir kūno masažas yra atliekami ant masažinio stalo be Virtualios realybės akinių ir ausinių)

Trukmė – 1 val. 15 min.

Kaina – 49 Eur.

 

Pasiūlymas galioja TIK East Island SPA Kaunas

SPA rinkinį įsigyti galite tik iki 2021.06.15

SPA rinkinys galioja iki 2021.09.30

  • 1 val. 15 min.
  • Tik € 49 € 69
Įsigyk SPA procedūrą
49 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink