SPA rinkinys – Subalansuota poilsiui

 

SPA rinkinys „Subalansuota poilsiui“ tai trumpas pabėgimas į SPA siekiant greitai atgauti jėgas. Rinkinys yra sudarytas iš keletos procedūrų, kurios be išimties tinkamos visiems, todėl jis skirtas ne tik besirūpinantiems savo geresne savijauta, tačiau ir ieškantiems dovanos.

SPA rinkinį sudaro:

  1. Galvos masažas / 10 min Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir aktyvina galvoje esančius nervus. Jis stimuliuoja galvos odą, pagreitindamas kraujotaką galvoje ir taip skatindamas plaukų augimą, plaukų šaknis, o taip pat padėdamas išvengti plikimo. Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.
  2. Nugaros ir pečių juostos masažas / 30 min Nugaros ir pečių juostos masažas atpalaiduoja, nuima įtampą pečių ir nugaros srityse. Taip pat stiprina šiose vietose esančius raumenis. Jis veikia energijos linijas, einančias išilgai pečių juostos ir žemyn palei stuburą, kuriose nuo sėdimo darbo ar netaisyklingos laikysenos gali susiformuoti raumenų mazgai.
  3. Drėkinanti kūno kaukė / 20 min Drėkinanti viso kūno kaukė geriausias ir efektyviausias būdas po gaivinančių vonios ir kūno šveitimo procedūrų sudrėkinti odą. Taip pat tai puiki priemonė sudrėkinti kūno odą vasaros metu.

 

Pasiūlymas galioja ir juo pasinaudoti galima iki 2020-09-01 

  • 1 val.
  • Tik € 40 € 62
Įsigyk SPA procedūrą
40 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink