Specialus rudens SPA pasiūlymas – Rudens harmonija!

Šio sezono specialiame SPA rinkinyje – tikra rudens harmonija! Kūno odą praturtinantis šveitiklis su laukinio kedro ekstaktru ir masažinis obuolių kremas leis ne tik lengviau prisijaukinti atėjusį rudenį, bet pajausti šių ingredientų  teikiamą naudą.

Rinkinį sudaro:

  1. Kūno šveitimas su laukinio kedro ekstraktu praturtintu šveitikliu 20 min

Šveitiklis kūnui, praturtintas laukinio kedro ekstraktu, valo, minkština odą, suteikia švelnumo pojūtį bei ilgai išliekančią gaivą. Kedro ekstraktas turi didelį kiekį taninų ir fitoncidų, kurie atstato, maitina ir drėkina odą. Sudėtyje esančios Sibiro žolelės, praturtintos vitaminais, saponinais, fitoncidais, taninais, pasižymi raminančiu poveikiu, minkština odą, suteikia glotnumą. Prie farerų salų randamas jūros dumblis, praturtintas A, B1, B2, B6, B12, C, E vitaminais, mikroelementais ir jodu, pasižymi odos vandens balanso reguliavimu, odos stangrumo ir elastingumo didinimu.

  1. Viso kūno masažas kartu su masažiniu obuolių kremu 50 min

Atpalaiduojanti viso kūno masažas kartu su obuolių masažine kauke rekomenduojamos viso kūno ir/ar veido masažams, įvyniojimams. Kaukė sudaryta iš lėčiau į odą susigeriančių aliejų ir sviestų. Dėl sudėtyje esančių ir regeneruojančiomis savybėmis pasižyminčių kakavos ir sviestmedžių sviestų, masažinės kaukės yra itin rekomenduojamos dehidratuotai ir elastingumo netekusiai odai, paveiktai neigiamų išorės sąlygų (vandens, vėjo, šalčio, saulės). Purios tekstūros masažinės kaukės iš karto tirpsta ant odos ir virsta į aliejų.

  1. Taškinis galvos masažas 15 min

 

Trukmė – 1 val. 25 min.

Kaina – 59 Eur / dviems 108 Eur

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 59 € 80
Įsigyk SPA procedūrą
59 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink