Šventinis SPA rinkinys „Apelsinas šokolade“

Apelsino ir šokolado aromatai vienareikšmiškai pažadina ne tik baltos žiemos ilgesį, bet kartu ir artėjančių švenčių laukimą. Aromatingas ir svarbiausia naudingas mūsų emocinei ir fizinei savijautai SPA rinkinys, sukurtas East Island SPA paslaugų mėgėjams ir tiems, kuriems SPA vis dar yra neatrastas malonumas.

SPA rinkinį sudaro:

  1. Pėdų vonelė su jūros druska / 5 min. Šis trumpas pradžios ritualas padės atsipalaiduoti, nurimti ir sušilti. Tai ne tik itin paprastas būdas stiprinti imunitetą, bet ir puiki priemonė užkirsti kelią peršalimo ligoms pirminėje stadijoje.
  2. Viso kūno apelsinų šveitimas / 30 min. Viso kūno šveitimas viena tinkamiausių priemonių prieš pasirinktą masažą. Taip masažo metu naudojamas priemones kūno oda geriau įsisavina. Kūno šveitimas pašalina negyvąsias odos ląsteles, skatina odos regeneraciją bei gerija kraujotaką. Apelsinų kūno šveitiklyje esantis apelsinų eterinio aliejaus aromatas žmogaus organizmą veikia raminančiai, kelia nuotaiką ir skatina optimizmą.
  3. Viso kūno masažas su šokolado masažine kauke / 60 min. Šis viso kūno atpalaiduojantis masažas yra tinkamas visiems SPA lankytojams. Ne stiprių judesių turintis masažas veikia teigiamai visą organizmą – mažina raumenų ir emocinę įtampą, stimuliuoja kraujo apytaką, sumažina nuovargį bei padidina energijos kiekį, suteikia žvalumo. Masažo metu naudojama šokolado masažinė kaukė odai suteiks minkštumo ir elastingumo.
  4. Galvos masažas / 10 min. SPA rinkinį užbaigs galvos masažas, kuris yra naudingas ne tik galvos odai, plaukų augimui, bet taip pat ir bendrai savijautai. Tai priemonė, kuri padeda pašalinti galvos skausmą, pagerina miego kokybę. Reguliariai atliekamas galvos masažas padeda geriau smegenis aprūpinti deguonimi.

 

Mėgaukitės SPA ritualais ir skirkite dėmesį savo ir artimųjų geresnei savijautai!

 

ŠĮ SPA RINKINĮ DVIEMS ASMENIMS GALITE ĮSIGYTI ČIA

 

Nuo 2021 m. vasario mėn. pasiūlymu bus galima pasinaudoti ir East Island SPA centre KLAIPĖDOJE

  • 1 val. 45 min.
  • Tik € 69 € 85
Įsigyk SPA procedūrą
69 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink