Vasaros sezono SPA pasiūlymas – Vasaros vyšnia!

Vasarą pasitinkame su naujuoju sezoniniu SPA pasiūlymų, kuris leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir pajusti malonią vasaros gaivą.

SPA rinkinį sudaro:

  1. Viso kūno šveitimas su mėtomis / 20 min.

Odos šveitimas – procedūra, kurios metu pašalinamos viršutiniame odos sluoksnyje esančios negyvos ląstelės. Oda tampa gaivesnė, skaistesnė, geriau sugeria kosmetines priemonės. Šveitimas stimuliuoja limfinę sistemą ir drėkinimą, gerina kraujotaką.

  1. Viso kūno aromaterapinis masažas su vyšnių losjonu / 50 min.

Raumenų ir emocinę įtampą mažinantis masažas, kurio metu naudojamas vyšnių losjonas. Vyšnių terapijos ritualas teigiamai veikia žmogaus organizmą, nuima nervinę įtampą, stiprina, gerina kraujotaką ir skatina odos atsinaujinimo procesus. Produktuose yra vitaminų A ir C, taip pat svarbių omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, kurios aktyviai dalyvauja ląstelių regeneracijoje. Palaiko odos elastingumą, ją tobulina, maitina ir drėkina. Vyšnių ekstraktas yra turtingas flavonoidų, kurie veikia kaip antioksidantai, šalindami kenksmingus deguonies junginius, vadinamus laisvaisiais radikalais.

  1. Kojų ir pėdų masažas / 15 min

Karštuoju metų laiku kojos gali patinti, atsirasti sunkumas, įtampa ir skausmas. Kojų ir pėdų masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, spartinama kraujo apytaka, šalinamas kojų sunkumo pojūtis.

 

Kaina vienama – 61 Eur

Kaina dviems – 112 Eur

Paslauga teikiama 2 asmenims.

  • 1 val. 25 min.
  • Tik € 61 € 85
Įsigyk SPA procedūrą
61 €

Skambinsite į SPA Centrą:

Vilniuje

Kaune

Druskininkuose
Rašyk
Skambink
Noriu dovanos Ačiū, man neaktualu